O mně

Ahoj, já jsem Alex! 

Miluji přírodu, péči o ni i to, co nám dává. Každou volnou chvíli trávím v lese nebo na horách, sbírám bylinky, lesní plody a houby. Doma pak vymýšlím a zkouším nejrůznější čaje a tinktury na bolavé tělo i duši a moc mě to baví.

Druhou mojí vášní jsou zvířata všeho druhu, a také proto jsem vystudovala veterinární medicínu v Brně. I když se teď této profesi nevěnuji, má v mém životě pořád své místo.

K seberozvoji a koučinku jsem se dostala před šesti lety. Poslechla jsem svoji intuici, která mně dovedla na koučink k Jirkovi Turkovi v Brně a posléze i na první terapii metodou JIH® k Danče Voráčové v Praze. 

Metoda JIH® mi byla od začátku velmi blízká a postupně jsem k terapiím přidala i jeden ze základních kurzů pro klienty, Školu života, kterou vedly Anna Dlouhá a Bára Maxová. Práce JIHem se mi nakonec zalíbila natolik, že jsem se rozhodla posunout se na profesionální úroveň. V roce 2021 jsem ukončila roční terapeutický výcvik metody JIH®  pod vedením autorek JIHu Jarky Matuškové a Hanky Mokré.

Jsem hrdá, že i já mohu pomáhat ostatním objevit svoje sny i odvahu za nimi jít. Z celého srdce se těším na každého, kdo se rozhodne vykročit vstříc svému životu. 


Níže si můžeš poslechnout rozhovor s Jarkou Matuškovou, zakladatelkou metody JIH® , kde se dozvíš informace o mojí cestě k této metodě :)