Terapie

CELOSTNÍ PŘÍSTUP

Při terapii nevynecháme žádnou z oblastí Tvého života a nic si nenecháme "na příště". Pročistíme to, co Tě trápí, i se všemi souvislostmi.

ÚLEVA

Pročištěním energií dochází k úlevě v celém systému těla, duše i mysli. Nezáleží na tom, jestli je terapie osobní či telefonická, děje se to vždy.

INDIVIDUALITA

Při terapii neuslyšíš naučená hesla a poučky vyčtené z knih. Moje vnímání mi dovoluje každou terapii vést opravdu individuálně, protože přesně cítím, co řešíš právě Ty a kde je doopravdy třeba zasáhnout.

LEHKOST

Každé naše setkání je bezpečným prostředím, kde se budeš cítit dobře. Metoda JIH® nepracuje s regresí, nemusíš se tedy bát, že bys znovu procházel(a) starými traumaty a zbytečnou bolestí.

NEUTRALITA

Neutralita terapeuta je základem práce metodou JIH®. Nehodnotím ani neposuzuji, co Tě trápí, o čem přemýšlíš a co právě cítíš. Díky tomu mohu vnímat a cítit, co se v Tvé energii děje, a pracovat s tím, co vnímám - pročistit energii a uvolnit všechny překážky a bloky.

VÝSLEDEK

Při terapii se Tvá energie obnoví do stavu podobnému tomu, který vnímáme při narození. Do čistoty bez zátěže strachů, iluzí a dogmat. Zároveň do radosti, chuti poznávat a tvořit svůj život. Potom přichází čas na Tvou práci na změnách, komunikaci a aktivitě směrem k Tvým cílům.

 Diskrétnost

Jsem vázána etickým kodexem metody JIH® a respektuji soukromí každého klienta.

Vše, co bude řečeno na terapii, zůstává jen mezi námi.

Reference

Hana Svobodová

lékařka, www.hankasovobodova.cz

Se Saškou jako terapeutkou jsem nadmíru spokojená. Naslouchá nezaujatě mým trápením, položí zajímavé otázky na zamyšlení, vidí moje problémy z jiného úhlu pohledu a dokáže ihned ulevit od tlaku emocí a strachu. Díky Saši.  

Markéta Drozdová

zdravotní sestra

Za mě je Alex skvělá osoba, které můžu důvěřovat a svěřit se jí se vším, kde potřebuji pomoct, poradit, nasměrovat. Empatie má na rozdávání, a to je v takovéto oblasti opravdu důležitá věc. Terapie, které vede, dělá s otevřeným srdcem a osobně musím říct, že se jí to daří naprosto skvěle.  

Pavlína Hrdinová

zdravotní sestra

Saška mi vždy dokáže dát druhý úhel pohledu v pravdě a lásce, abych s tím mohla dál pracovat. Když cítí a vnímá, že je potřeba, bloky odstraní.   

Veronika Patoprstá

veterinární lékařka

S terapií jsem byla velmi spokojená. Měla jsem pocit, že se mohu otevřít a cítím přijetí, nikoliv posuzování svých pocitů. Začínám aplikovat přístup, který se učím během terapie a vidím první pozitivní změny :) Pokud potřebujete změnit svůj život a "uklidit" si své rozbouřené emoce, ulehčit od jejich zátěže a zažít život ve větší svobodě a harmonii, jste na správné adrese :) 

Martin Lahký

Chief Technical Officer

Sašku znám už mnoho let jako šikovnou a velmi schopnou ženu. Když jsem se dozvěděl, že se věnuje osobnímu koučinku, tak jsem ji s malou dušičkou oslovil s prosbou o pomoc při řešení mého vážného osobního problému. Na moje milé překvapení mě Saška dokázala posunout vpřed už při prvním sezení a dodala mi mnoho pozitivní energie. Jsem jí vděčný za pomoc, těším se na další spolupráci a vřele ji doporučuji. 

Lucia Gecelovská Kmeťová

Network Engineer 

Měla jsem se Saškou první terapii a bylo to skvělé. Saška má velmi příjemný hlas, působí uvolněně a i když jsem ji viděla poprvé v životě, dokázala jsem se i já rychle uvolnit a otevřeně mluvit o sobě. Vyzařovala energii, která ve mně vzbudila důvěru, pozorně naslouchala, nacítila se do mé situace a přišla s podnětnými radami a tipy. Terapie mě naplnila optimismem a snahou pracovat na sobě. Děkuji :)

Ceník

Terapie probíhá dle individuální domluvy osobně v Praze / Trenčíně, online, telefonicky.

Terapie 60 min ( v ceně následná 15 min konzultace )

3000 Kč / 124

Konzultace 30 min

1500 Kč / 62